Velikonoce 2011
19.-21.června 2026 voda s Delfíny. Jihlava+Svratka se nevyvedly, Dingo vykoumal Nysu Klodzku. Stanovali jsme 2 noci u osady Janowiec, u ústí stejnojmenného potoka do Nysy. První noc v poho,
první den etapa Klodzko-Janowiec, druhá noc táborák, pak příšerný slejvák, a ráno Janowiec-Topola, za docela vysokého stavu vody a neuvěřitelného proudu, v takový rovině... Před vjezdem
na jezero u Topole jsme si dali malé zpestření na stromě. 3 z 5 lodí se cvakly, ale bylo teplo a my záhy uschli...